Hakkımızda

dorukmezar.com kaliteli.güvenilir.sağlam.


HAKKIMIZDA

20 Yıllık bir Muhasebeci iken Sevgili babamın rahmetli olmasının ardından mezarının yapım işleri ile ilgilenirken karşılaştığım zorluklar ve yaşadığım sıkıntılardan sonra kendimi bu sektörün içinde bulacağımı herhalde yıllarca düşünsem aklıma gelmezdi. 9 yıl önce bu yola çıktığımda İstanbul’da neredeyse çalışılmadık mezarlık bırakmayacağımıza kimse inanmazdı desem yanlış olmazdı herhalde.

Herhangi bir mezarlık kenarındaki ayağına müşteri bekleyen anlayıştan müşterinin ayağına giden anlayışa öncülük ederken her geçen gün kazandığımız tecrübemiz ile ilk günden itibaren yenilikçi bir anlayışla yolumuza devam ettik.  Ucuzmezarisleri.com ile İstanbul’da önce Tuzla’dan Silivri’ye aynı fiyat politikası ile sevdiklerinizin mezarlarını yaptık sonrasında yoğun talep üzerine İstanbul yakın çevresine de bu hizmetimizi götürdük.

2015 Yılında Sektörde İlk Müşteri Hizmetleri  servisi olan 0850 850 45 84 hizmete açtık.

  Mezar yapım fiyatlarımıza güvendiğimiz için Tüm İstanbul‘da tek fiyat politikası ile mezarlık yeri ve mesafe farkı gözetmeden açık fiyat uygulaması ile aklınızda soru işareti kalmadan tüm mezar modellerimizin fiyatlarını Web sitelerimizden sizlere sunuyoruz.

Doruk Mermer&Granit olarak Sizlere daha kaliteli ve daha hızlı hizmet verebilmek amacıyla her alanda olduğu gibi teknoloji alanında da gelişmeleri yakından takip ederek güncel uygulamalara yatırımlar yapıyoruz.

Yeniden tasarlanan yeni web sitemiz mezaryapimi.istanbul sayesinde artık ürünlerimizi en güncel haliyle takip edebilir, iletişim bölümünden isteklerinizi bize direkt iletebilirsiniz.

2020 Yılından itibaren ürün çeşitliliğimizi de arttırarak dorukmezar.com web sitemiz üzerinden mermer & granit masa sehpa,dresuar,mutfak tezğahı,denizlik ve tüm proje işerinizdede size hizmet vermeye talibiz.


Gelişim Hikayemiz

doruk-mezar
çengeldere ofis 1
IMG-20160408-WA0025
teklif logo
IMG-20160408-WA0025
ümraniye ofis 3
Whatsapp ile Mesaj Gönder Telefon ile Ara (0535 397 4584) Konum ve Yol Tarifi
Whatsapp Şimdi Ara! Konum