İphone (Whatsapp) Şeklinde Granit Mezar Taşı

Blog geri dön
İphone (Whatsapp) Şeklinde Granit Mezar Taşı

İphone (Whatsapp) Şeklinde Granit Mezar Taşı

Lazer yöntemiyle İphone şeklinde WhatsApp yazışma temalı granit mezar taşı uygulaması.

Siyah granitten İphone şeklinde hazırlanan mezar taşının üzerindeki ekran kısmında fotoğraf ve WhatsApp yazışmaları görünümü olarak tasarlandı.Telefonun üzerindeki hemen hemen hiçbir detay da unutulmadı.Mezar taşı üzerinde, vefat eden kişinin sevdiklerinden gelen ve Whatsapp‘daki bir metin mesajı gibi gözüken iyi dileklerin yer aldığı yazışmalara yer verildi.

Her türlü fotoğraf, desen ve şekil Lazer makinesi ile 24000 derece sıcaklıkta granite işlenerek dış etkenlere karşı dayanıklı hale getirilir..

Güneş, yağmur ve meteorolojik şartlarlan kesinlikle etkilenmez.

Sevdiklerinizin resmini mezar taşına işleyerek onu gelecek nesillere taşıyıp ölümsüzleştirebilirsiniz. bu ayrıcalığı Uygun maliyetlerle, kolayca elde edebilirsiniz.

www.dorukmezar.com olarak hayalinizdeki mezarın tasarımını yapabiliriz veya sizin hazırladığınız tasarımı projelendirerek hayata geçirebiliriz.

Türkiye’ nin tüm İllerine Lazer Resimli Mezar Baş Taşı gönderebiliyoruz.

Sevdiklerine ait mezar taşında Onlara ait İstediğiniz fotoğraf Beğendiğiniz Mezar Baş Taşı Modeli İçin vereceğiniz bilgiler doğrultusunda lazer baskı tekniği iler en kısa sürede hazırlanarak sağlam ve güvenli bir şekilde paketlenir adresinize teslim edilmek üzere kargoya

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog geri dön
Whatsapp ile Mesaj Gönder Telefon ile Ara (0535 397 4584) Konum ve Yol Tarifi
Whatsapp Şimdi Ara! Konum